Szybka decyzja – korzyści na lata

Beata Ostrowska2011-04-19 12:08:57 Udostępnij

Gwarancja stałej ceny na prąd do końca 2012 r. oraz upusty sięgające do 7 procent – to najnowsza propozycja  ENERGI dla klientów biznesowych. Oferta First Minute działa podobnie jak system sprzedaży w biurach podróży – kupując szybciej, można liczyć na większe rabaty.

Najnowsza propozycja ENERGI stwarza firmom możliwości bardziej precyzyjnego planowania wydatków i realnych oszczędności. Co więcej, umożliwia  skuteczne zabezpieczenie się przed niespodziewanymi podwyżkami cen energii elektrycznej.  Wybierając spośród kilku opcji, właściciel firmy sam podejmuje decyzję o formie oszczędności na najbliższe lata. Jedna z nich daje gwarancję utrzymania poziomu cen z tego roku do końca następnego. Można też wybrać gwarancję kilkuprocentowych upustów od cen energii na lata 2011- 2013. Innymi słowy, klient ENERGI może skorzystać z wielu wariantów cenowych zakupu energii, dobierając dla swojej firmy najlepszą z opcji.  

Wysokość rabatu uzależniona jest od terminu przystąpienia do oferty. Im szybciej, tym większy upust. To system znany już klientom biur podróży.  Np. firma, która zdecyduje się na ofertę do końca maja, zyskuje najwięcej, nawet do 7 procent rabatu. Potem z każdym kolejnym miesiącem, aż do  końca września, upusty zmniejszają się o jeden punkt procentowy.

Oferta First Minute skierowana jest dla klientów biznesowych, którzy w momencie przystąpienia do oferty są klientami ENERGI i korzystają z taryf B, lub C oraz A23 i A23n.

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy.