Konferencja o promocji Polski

s2011-04-20 22:22:09 Udostępnij
Fot.

28. kwietnia w Warszawie odbędzie się konferencji zatytułowana Promocja Polski - strategia współpracy, współpraca strategii. Rola marki narodowej w budowaniu wizerunku Polski w świecie. Jej celem jest analiza tzw. kotwic promocyjnych Polski – m.in. kluczowych wydarzeń i inicjatyw, które tworzą szansę dla prezentacji światowej opinii publicznej przewag konkurencyjnych i atutów promocyjnych Polski. Jak informują organizatorzy, pierwsza część konferencji będzie poświęcona minionym wydarzeniom takim jak: EXPO 2010 w Szanghaju, Rok Chopinowski, Internationale Grune Woche Berlin 2011 i ITB Berlin 2011. Wśród podejmowanych tematów znajdzie się również  kwestia przewodnictwa Polski w Radzie Unii Europejskiej, zwłaszcza pod kątem strategii promocji kultury i gospodarki naszego kraju. W drugiej część omówiona zostanie m.in. rola instytucji państwowych w budowie wizerunku i promocji Polski, podziału branżowego i
administracyjnego kraju w odniesieniu do regionów kulturowych, turystycznych i biznesowych, a także wykorzystania potencjału miast i regionów w promocji marki "Polska". Gościem specjalnym Konferencji będzie Robert Korzeniowski, wielokrotny medalista Igrzysk Olimpijskich. Partnerem konferencji został Wydział Nauk Ekonomicznych UW.
Do udziału w wydarzeniu zaprasza Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, która jest  Partnerem Instytucjonalnym konferencji. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (Sala Kisielewskiego).

 

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy.