Ruszyły przygotowania do "Struny"

(ira)2011-09-09 12:01:00 Udostępnij
Fot. Wrota Kujaw

Raz w roku zespoły rockowe, jazzowe, bluesowe, country, pop i hip – hop mogą zaprezentować się w Regionalnym Przeglądzie Zespołów Muzycznych „Struna”. Tegoroczna edycja imprezy zbliża się wielkimi krokami.

Celem „Struny” jest konfrontacja zespołów muzycznych pochodzących Włocławka i okolic a także doskonalenie różnorodnych form amatorskiego muzykowania i rozbudzenie w muzykach poszukiwań twórczych.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia i  dostarczenie  roboczego  nagrania utworu muzycznego na adres organizatora do  16 października. Karta zgłoszenia oraz szczegółowy regulamin dostępne są we Włocławskim Ośrodku Edukacji i Promocji Kultury przy ul. Wojska Polskiego 13, tel. 54 232 65 34, oraz na stronie internetowej: www.wok.wloclawek.pl.

O zakwalifikowaniu do Przeglądu decyduje komisja artystyczna powołana przez organizatora, która dokonuje oceny materiału nadesłanego przez zespoły, uwzględniając dobór repertuaru, poziom warsztatu wykonawczego, aranżację utworów, innowacje i ogólne wrażenie artystyczne.

„Struna” odbędzie się 29 października we Włocławskim Centrum Kultury. Na najlepszych czekać będą nagrody, w tym między innymi wydanie singla.

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy.