Zespół Zakopower wystąpi we Włocławku

(red)2011-09-12 12:31:00 Udostępnij
Fot. Nadesłane

Zespół Zakopower - twórca hitu "Boso" -  wystąpi 23 października we Włocławku. Koncert odbędzie się hali OSiR. Bilety są już w sprzedaży.

Zakopower to zespół założony przez charyzmatycznego skrzypka Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Oprócz frontmana grupę tworzą: Wojciech Topa, Bartek Kudasik, Józef Chyc-Scepon, Piotr Rychlec, Tomasz Krawczyk, Michał Trąbski i Łukasz Moskal.

Pierwsza płyta zespołu  pod nazwą "Musichal", wydana w 2005 roku, jest połączeniem tradycyjnych góralskich melodii i nowoczesnej muzyki klubowej. - Zespół od razu namieszał na naszym rynku muzycznym. To jest zupełnie inna muzyka od tej, jaką proponowały słuchaczom Golec uOrkiestra czy też Brathanki. Wygrane na Top Trendy i innych festiwalach zapowiadały narodziny nowej gwiazdy na firmamencie polskiej muzyki rozrywkowej - mówią organizatorzy koncertu. 

Kolejna płyta - "Na siedem" - ujrzała światło dzienne w 2007 roku. - 30 listopada 2007 roku ukazała się specjalna edycja płyty "Na siedem", poszerzona o dwa nowe utwory oraz covery "Gyongyhaju lany" zespołu Omega i "W dzikie wino zaplątani" niezapomnianego Marka Grechuty. Dla wielu słuchaczy jest to najlepsza interpretacja tego przeboju, jaka kiedykolwiek się ukazała. Usłyszymy ją również na koncercie - dodają organizatorzy.

W maju 2011 ukazała się trzecia studyjna płyta zespołu Zakopower pt. „Boso”. Tytułowy hit od tygodni króluje na listach przebojów.

Bilety na włocławski występ Zakopower, w cenie 40 zł, są do kupienia w sklepie muzycznym Power Hit, Biurze Turystycznym „Jowisz” i na portalu ticketpro.pl.

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy.