Postaw pionek na Włocławku

(ira)2011-02-22 00:00:00 Udostępnij

Włocławek ma szansę znaleźć się na planszy gry Monopoly. Włocławianie, którzy chcieliby pomóc naszemu miastu zwyciężyć w rankingu mogą głosować na www.monopoly.pl. O miano zwycięzców ubiega się w sumie ponad tysiąc miast. Na planszy Monopoly znajdą się dwadzieścia dwa z nich.

Rankingi są dwa, ale cel jeden – pomóc wybranemu przez siebie miastu znaleźć się na planszy  znanej na całym świecie gry. Aby zagłosować, wystarczy wejść na www.monopoly.pl. Na stronie znajdują się dwie tabele. W pierwszej z nich producent gry zamieścił nazwy sześćdziesięciu największych i najbardziej znanych miast w Polsce. Internauci mogą oddawać swoje głosy między innymi na Warszawę, Gdynię, Bydgoszcz, Toruń i Inowrocław.  

Tabela druga zawiera blisko tysiąc miast, które walczą o tak zwaną dziką kartę. O szansę na wygraną ubiega się między innymi Włocławek. Na początku tego tygodnia stolica Kujaw znajdowała się na dwudziestej pierwszej pozycji.

W sumie na planszy gry znajdą się dwadzieścia dwie miejscowości. Dwadzieścia z nich pochodzić będzie z listy przygotowanej przez producenta produktu. Dwie będą posiadaczami dzikich kart.

Głosowanie potrwa do 20 marca, a polska wersja gry pojawi się na rynku jesienią. Dla najbardziej wytrwałych producent przewidział atrakcyjne nagrody. W naszym kraju głosowanie na narodową planszę odbywa się po raz pierwszy. Wcześniej w podobny sposób głosowali między innymi Amerykanie, Francuzi i Włosi.

Gra w Monopoly to nie tylko zabawa, ale także spora dawka wiedzy o podstawowych pojęciach świata biznesu. Gra wyrabia umiejętność planowania, przewidywania wydarzeń, kojarzenia faktów i prowadzenia negocjacji.

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy.