PJN pyta o podwyżkę podatków

(ira)2011-09-13 12:34:00 Udostępnij
Fot. Wrota Kujaw

– Panie premierze, czy podniesie pan podatki po wyborach? – pytają Donalda Tuska kandydaci na posłów z centroprawicowej partii Polska Jest Najważniejsza – Alicja Lewandowska, Jolanta Szkudlarek i Wojciech Prokopowicz.

We wtorek włocławscy działacze PJN wrzucili do skrzynki pocztowej kartki z nurtującym ich pytaniem i rysunkiem przedstawiającym ministra finansów Jacka Rostowskiego wyciągającego banknot z kieszeni mężczyzny obejmowanego przez premiera Donalda Tuska. – Polacy,  jeszcze przed wyborami, powinni poznać odpowiedź na pytanie, czy nastąpi podwyżka podatków – mówi Alicja Lewandowska, kandydatka na posła z ramienia PJN.

Zdaniem członków centroprawicowej partii podwyżka podatków w 2012 roku jest nieunikniona, bo w projekcie budżetu zapisano wzrost przychodów podatkowych o 8,9 proc. PJN nie zgadza się na podwyżki. W całym kraju członkowie PJN i sympatycy chcą wysłać około 100 000 kartek do premiera. Czy Donald Tusk odpowie członkom centroprawicowej partii i odniesie się do tematu podwyżek po wyborach? Na reakcję polityka przyjdzie nam poczekać.

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy.