Młodzi znów trenują

(red)2011-09-09 11:09:00 Udostępnij
Fot. Nadesłane

Judocy MKS „Olimpijczyk” Włocławek wznowili treningi po wakacyjnej przerwie. Zajęcia prowadzą: trener Roman Stawisiński, wicemistrzyni olimpijska z Atlanty Aneta Szczepańska i wielokrotny medalista mistrzostw Polski Dariusz Chełminiak.

Przypomnijmy. Podczas wakacji młodzi sportowcy nie próżnowali. Grupa najstarszych zawodników „Olimpijczyka” wzięła udział w międzynarodowym zgrupowaniu w Pula w Chorwacji. Potem młodzi „Olimpijczycy” uczestniczyli między innymi w międzynarodowym zgrupowaniu w Cetniewie i obozie w Starym Kaleńsku. Obozy i zgrupowania były jednym z etapów przygotowań do Mistrzostw Polski Seniorów i Pucharu Polski Młodzików.

W tej chwili judocy uczestniczą w regularnych treningach we Włocławku. Zajęcia dla dzieci w wieku 5-9 lat odbywają się we wtorki i czwartki od godziny 16.30 do 17.45 w Zespole Szkół Technicznych. Zapisy chętnych przyjmowane są pod numerem telefonu 609 491 757 lub osobiście tuż przed zajęciami. Treningi prowadzą: Aneta Szczepańska, wicemistrzyni olimpijska z Atlanty i wicemistrzyni Europy oraz Dariusz Chełminiak, medalista mistrzostw Polski. Treningi grupy zaawansowanej prowadzą: trener Roman Stawisiński  i Aneta Szczepańska.

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy.