Kradzież w mieszkaniu przy Traugutta

(red)2011-09-29 12:27:00 Udostępnij
Fot. policja

Dwie oszustki okradły 65-latkę. Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ulicy Traugutta. Włocławianka straciła 1500 zł.

W środę, około godziny 11.00, do mieszkania przy ulicy Traugutta zapukała kobieta, która oznajmiła, że przyjechała z Czech i chciałaby zostawić informację dla sąsiada, którego nie zastała w domu. – Kobieta skorzystała z uprzejmości sąsiadki tego pana i poprosiła, aby ta w jej imieniu napisała wiadomość – poinformowała nadkom. Małgorzata Marczak z KMP we Włocławku. – 65-latka zgodziła się, zaprosiła nieznajomą do mieszkania i tam spisała informację dla sąsiada. W międzyczasie do mieszkania weszła jeszcze jedna kobieta. Nieznajome podziękowały za uprzejmość i stwierdziły, że odwdzięczą się następnym razem przywożąc pościel.

Po kilku godzinach mieszkanka ulicy Traugutta stwierdziła, że z szafki w dużym pokoju zginęły pieniądze. – Okazało się, że zniknęło 1500 zł – mówi nadkom. Małgorzata Marczak. – Mundurowi ustalili, że oszustki nie pozostawiły żadnej informacji dla sąsiada i że nie zna on nikogo, kto mógłby przyjechać do niego z Czech.

Kobiety, które prawdopodobnie dokonały tej kradzieży, to panie w średnim wieku. Jedna z nich ubrana była w jasną kurtkę i spodnie. Miała ciemne, związane włosy. Druga ubrana była na ciemno.

Policjanci prowadzący dochodzenie w tej sprawie proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogły by pomóc w ustaleniu sprawców. Numer telefonu: 54 414-56-32 lub 997.

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy.